Waluty:
Wózek sklepowy:0 przedmiotów

Dostawa towaru

Wysyłka i zwroty
Zasady wysyłki
Szybka wysyłka na cały świat! Bez podatku!
1. W przypadku złożenia zamówienia natychmiast otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zamówienia. Jeśli nie otrzymasz wiadomości z potwierdzeniem, skontaktuj się z nami natychmiast.
2. Proszę potwierdzić swój adres wysyłki przed zapłaceniem, najlepiej zostawić numer telefonu do kontaktu. Podaj prawidłowy adres e-mail i sprawdź e-maile po zakupie, aby uzyskać zaktualizowane informacje.
3. Produkty są zazwyczaj wysyłane w ciągu 12 godzin od sprawdzenia płatności (sobota, niedziela i większość świąt państwowych).
4. Zwykle korzystamy z usług DHL, EMS, UPS lub FedEx w celu dostarczenia twoich produktów prosto do Twoich drzwi, upewnij się, że jesteś w domu, gdy paczka dotrze do Twoich drzwi.
5. Po dostarczeniu przesyłki prześlemy Ci numer śledzenia, gdy tylko będzie dostępny. Czas przejazdu przesyłki zazwyczaj wynosi 3-5 dni roboczych, w zależności od miejsca docelowego, dni wolnych od pracy i czynników niezależnych od Usługi Pocztowej. Jeśli jest trochę opóźnienia, prosimy o więcej cierpliwości. Wielkie dzięki za wsparcie.

Zasady wymiany -
1. Dopuszczamy tylko całkowity zwrot dla przedmiotów, które mają problemy spowodowane przez nas.
2. Zaakceptujemy wymianę na niewłaściwy rozmiar lub kolor w ciągu 10 dni od pierwotnej daty wysłania zamówienia. Skontaktuj się z nami za pomocą identyfikatora zamówienia i szczegółów zamówienia, które pomogą. Opinia teraz!
3. musisz skontaktować się z nami przed wysłaniem przedmiotów z powrotem, my dajemy prawidłowy adres zwrotny. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, tzn. Nie być zużyte, zmieniane lub umyte, z dołączonymi wszystkimi tagami. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone do Ciebie.
4. Nie pokrywają kosztów wysyłki wymiany, będziecie Państwo odpowiedzialni za przesyłkę zwrotną oraz za wysyłkę pocztową wysyłki zamówionych przedmiotów z powrotem do Państwa. Zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia podczas wysyłania produktów do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone przesyłki. Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.
5. Proszę napisz do nas numer śledzenia, gdy odeślesz paczkę z powrotem.

Zwraca polisę
1. Tylko pozwalamy na powrót dla przedmiotów, które mają problemy spowodowane przez nas, mam nadzieję, że twój rodzaj zrozumienia.
2. Możesz zwrócić swoje produkty za pełny zwrot pieniędzy (minus koszty wysyłki), jeśli są nieotwarte i można je sprzedać na adres podany poniżej.
3. Wyślij nam e-maila z adresem zwrotnym, zanim odeślesz produkty i poinformuj nas, jakie produkty będziesz zwracać. Upewnij się, że produkty są bezpiecznie i bezpiecznie zapakowane. Nie ponosimy odpowiedzialności za towary zagubione lub uszkodzone podczas procesu zwrotu. W związku z tym prosimy o wystawienie zaświadczenia o nadaniu przesyłki pocztą. Po otrzymaniu przedmiotów zwrot zostanie zrealizowany w ciągu 14 dni.
4. Towar musi zostać zwrócony w ciągu 7 dni od daty otrzymania - nienoszony i zawierać wszystkie oryginalne opakowania i etykiety. Będziemy uznawać Twoją oryginalną metodę płatności, z wyjątkiem bezpłatnego ponownego magazynowania / opłaty manipulacyjnej, opłaty manipulacyjnej i kosztów wysyłki od nas nie podlegają zwrotowi. Wszelkie koszty wysyłki związane ze zwrotem towarów ponosi konsument.
Powrót